Önal Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ⋆ Kurumsal ⋆ Antalya

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Dişlerinizden daha fazlasını önemsiyoruz

ÖNAL Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği‘nde diş hekimlerimiz, beklentilerinizi aşacak kişisel bir dokunuşla olağanüstü diş hizmeti sunmaya kararlıdır. Dinamik ekibimiz, mükemmel diş bakımı sağlamaya devam edebilmemiz ve oyunun bir adım önünde kalabilmemiz için sürekli olarak yeniden eğitilmekte ve birbirlerinden öğrenmektedir.

Klinik personelimiz, tamamen hasta bakımına adanmış bir ekip tarafından desteklenir; burada, randevuları ve randevuları koordine etmede ve ayrıca muayenehanemizi ziyaret eden hastalar için genel bakım sonrası hususlarda yardımcı olurlar. Ağız hijyeni ve diş bakımı konusunda yardıma ihtiyacı olan her yaştan hastayı bekliyoruz.

Diş hekimliğine eksiksiz bir yaklaşım sunan Antalya diş hekimlerimiz, diş sağlığınızın sağlığını ve ömrünü arttırmayı hedeflemektedir. Eğitim ve önleyici hijyen randevuları ile istenmeyen diş problemlerini önlemeyi amaçlıyoruz. Bununla birlikte, bir diş probleminiz varsa, DENTONAL Diş Kliniği diş hekimlerimiz çok çeşitli genel diş tedavilerinin yanı sıra restoratif diş hekimliği, kozmetik diş hekimliği ve diş acil durum randevuları sunmaktadır. Beyaz dolgular, diş implantları ve kaplamalardan Invisalign tedavisi ve beyazlatmaya kadar amacımız, eğitim, önleme ve yenilikçi, kalıcı tedaviler yoluyla hastalarımızın refahını ve yaşam kalitesini iyileştirmektir.

BİR RANDEVU PLANLAYIN

Sunduğumuz diş tedavileri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bir randevu planlamak için bugün DENTONAL ile iletişime geçin.

BİR RANDEVU PLANLAYIN

Sunduğumuz diş tedavileri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bir randevu planlamak için bugün DENTONAL ile iletişime geçin.

HEKİMLERİMİZ

ÖNAL Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak, hizmet vermeye başladığımız ilk andan itibaren etik değerlerimizden ödün vermeden, tüm hastalarımıza hizmet vermeyi ilke edindik. Bize güvenen hastalarımıza en ideal tedaviyi en uygun koşullarda uygulayabilmek adına, alanında son derece deneyimli ve güler yüzlü hekimlerimiz ve personelimizle birlikte var gücümüzle çalışıyoruz.

Tüm çalışanlarımızla birlikte, herkesin sağlıklı bir ağzı ve harika bir gülümsemeyi hak ettiğine inanıyoruz. Ekibimiz, her yaştan hastaya modern ve güncel teknolojiye dayanan diş hekimliği hizmetleri sunmaktadır. Hastalarımıza her zaman önleyici diş bakımının önemini vurguluyor, en güçlü ve en uzun süreli sonuçları veren onarıcı ve kozmetik tedaviler için teşvik ediyoruz.

DİŞ HEKİMİ
DİŞ HEKİMİ
DİŞ HEKİMİ
ÇOCUK DİŞ HEKİMİ

EKİBİMİZ

KLİNİĞİMİZ